Ogłoszenia parafialne

1 października - XXVI Niedziela Okresu zwykłego

 

Ogłoszenia – 26 Niedziela Zwykła – 1 października 2017 roku

1. W przyszłą niedzielę – 8 października obchodzić będziemy XVII Dzień Papieski zatytułowany: „Idźmy naprzód z nadzieją”. Po wszystkich Mszach świętych zbiórka do puszek na stypendia dla szczególnie utalentowanej młodzieży.

2. Dziś rozpoczynamy nowy miesiąc – październik poświęcony modlitwie różańcowej. Nabożeństwa różańcowe będą odprawiane codziennie w niedziele i dni powszednie o godz. 17.00. Każdego dnia nabożeństwo prowadzić będzie inna grupa parafialna:

· w poniedziałek – Akcja Katolicka

· we wtorek i czwartek – dzieci

· we środę i sobotę – Żywy Różaniec

· w piątek – Wspólnota Krwi Chrystusa

3. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. O godz. 16.20 Msza święta dla Kół Żywego Różańca. O godz. 17.00 nabożeństwo różańcowe z comiesięczną adoracją Najświętszego Sakramentu i procesją eucharystyczną.

4. Dziś przed kościołem można zapisać się do Różańca Rodziców aby zawierzyć swoje dzieci Matce Bożej. Wystarczy każdego dnia odmówić jedną dziesiątkę Różańca. Ponieważ wiele osób jednoczy się na tej modlitwie /obecnie ponad 200/, przynosi ona wielkie owoce. Szczegółowe informacje można uzyskać u osób przed kościołem. Msza św. dla rodziców w najbliższą, drugą niedzielę miesiąca o godz. 16.00.

5. W poniedziałek, po wieczornej Mszy świętej spotkanie Akcji Katolickiej. 

6. W poniedziałek Odnowa w Duchu Świętym zaprasza na Mszę św. o godz. 18 i Wieczór Uwielbienia przed Najświętszym Sakramentem który rozpocznie się po Mszy św. 

7. W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca. Msza święta wotywna o Miłosierdziu Bożym z Koronką do Bożego Miłosierdzia o godz. 18.00.

8. W tym tygodniu Pierwszy Piątek Miesiąca. Msza święta o Najświętszym Sercu Pana Jezusa z Litanią do Serca Jezusowego i Wystawieniem Najświętszego Sakramentu o godz. 7.00 i 16.30. Możliwość spowiedzi tego dnia na każdej Mszy świętej i od godz. 16.00.

9. W tym tygodniu Pierwsza Sobota Miesiąca. Msza święta o Matce Bożej i nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca o g. 7.30.

10. W sobotę – 7 października br. w 319 kościołach stacyjnych na terenie 22 diecezji na obrzeżach Polski zostanie podjęta modlitwa różańcowa o pokój dla Polski i całego świata. „Różaniec do granic” to wielkie wydarzenie religijne, w którym jako parafia pragniemy uczestniczyć. Z naszej parafii do kościoła w Sokółce udaje się w tym dniu pielgrzymka autokarowa. Wszystkich, którzy pragną włączyć się w modlitwę różańcową zachęcamy w tym dniu do indywidualnej modlitwy różańcowej w domach, w ciągu dnia do indywidualnej modlitwy przed Najświętszym Sakramentem w małym kościele oraz do uczestnictwa w nabożeństwie różańcowym o godz. 17.00 w dużym kościele, które sprawowane będzie w intencji o pokój dla Polski i całego świata. 


Może warto udostępnić znajomym?
Msze Święte
Dni powszednieNiedziela i święta
7:00 7:00
7:30
8:30
10:00
11:30 (dla rodzin)
13:00
17:30
18:00 18:00 (dla młodzieży)
Spowiedź

Podczas każdej mszy świętej oraz w I-piątek mięsiąca od 16:00


Adoracja Najświętszego Sakramentu

Codziennie w małym kościele od 8:00 do 18:00