Warsztaty komunikacyjne

W naszej parafii organizujemy różnego rodzaju warsztaty pomagające naprawić i rozwinąć relacje z dziećmi, współmażonkiem i innymi osobami

Te warszaty prowadzą osoby świeckie, które dzielą się z nami swoją wiedzą i poświęcają swój czas dla nas. Dlatego chcąc im to wynagrodzić- prosimy o opłatę "co łaska", według tego ile one wniosły i zmieniły Twoje życie. Warsztaty indywidualne, jak Ikonopisania i "12 kroków" są płatne konkretną kwotę. 

Szczegóły w opisie poszczególnych warszatatów.

18 stycznia 2019r. o godz. 1830 zapraszamy na kolejne wartsztaty z cyklu "Sztuka porozumiewania się" . Poprowadzi je pan Krzysztof Stefaniak, trener, coach, szkoleniowiec. Pierwsze warszaty odbyły się 23 listopada 2018r. i cieszyły się dużym zainteresowaniem. Warsztaty są płatne "co łaska", zachęcamy do pozostawienia godnego datku w ramach podziękowania :)

Od 2 lutego 2019r. rozpoczną się warsztaty "12 kroków - ku pełni życia" . Na te warsztaty w szczególny sposób zapraszamy osoby, które czują się samotne, mają problem z komunikowaniem się z innymi ludźmi, zostały zranione w dzieciństwie (szczegóły pod linkiem). Warsztaty poprowadzi pani Beata Misztal. Obowiązują zapisy (liczba osób ograniczona). Pierwszeństwo mają osoby z parafii św. Mari Magdaleny. Przed warsztatami odbędą się rozmowy kwalifikacyjne do grupy. Warsztaty te są płatne od uczestnika (szczegóły pod linkiem).

30 marca 2019r. zapraszamy na wyjątkowe, całodzienne warszaty "BLIŻEJ - pełna łączność". Skierowane są do mężczyzn, którzy chcą wzmocnić swoje ojcowskie umiejętności i stawać się bohaterami dla swoich dzieci. 

Od 8 listopada 2018r. rozpoczęły się warsztaty "Błogosławiąca komunikacja" . Prowadzi je pani Mira Kępka. Warsztaty są płatne, zachęcamy do pozostawienia godnego datku w ramach podziękowania na koniec warsztatów :) Potrwają one do końca stycznia 2019r. Po tym terminie rozpoczną się warsztaty dla kolejnej grupy.

Jak się okazało, przyjęły się w naszej parafii Warsztaty Ikonopisania , które odbywają się już od ponad roku. Prowadzi je pani Jolanta Kolary. Warsztaty odbywają się w poniedziałki: 18.00 grupa początkujaca, 19.30 grupa zaawansowana. Kolejne warsztaty planowane są od lutego 2019r. Warsztaty te są płatne od uczestnika (szczegóły pod linkiem).
Msze Święte
Dni powszednieNiedziela i święta
7:00 7:00
7:30
8:30
10:00
11:30 (dla rodzin)
13:00
17:30
18:00 18:00 (dla młodzieży)
Spowiedź

Podczas każdej mszy świętej oraz w I-piątek mięsiąca od 16:00


Adoracja Najświętszego Sakramentu

Codziennie w małym kościele od 8:00 do 18:00