Ogłoszenia parafialne

2 lutego - Święto Ofiarowania Pańskiego

1. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym zaprasza na uwielbienie po Mszy św. wieczornej w pon. 3 lutego. 

2. W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek Miesiąca. Msza św. wotywna o Miłosierdziu Bożym z Koronką do Bożego Miłosierdzia o godz. 18.00.

3. W tym tygodniu Pierwszy Piątek Miesiąca. Msza święta wotywna o Najświętszym Sercu Pana Jezusa z Litanią do Serca Pana Jezusa i wystawieniem Najświętszego Sakramentu o godz. 7.00 i 16.30. Spowiedź na każdej Mszy świętej i od godz. 16.00.

4. W przyszłą niedzielę 9.02 zapraszamy na Mszę św. Różańca Rodziców o g. 16.00.

Ogłoszenia lokalne:

5. Parafia św. Zygmunta zaprasza na pielgrzymkę „Śladami chrześcijaństwa w Gruzji i Armenii” w dniach 15-26 września br. Cena 5030 zł. Zapisy w kancelarii par. św. Zygmunta. Więcej informacji na tablicy ogłoszeń przed kościołem.

6. Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Bielany informuje, że Miasto st. Warszawa wprowadziło nowy program udzielania pomocy dla mieszkańców lokali komunalnych, którzy mają zaległości. Urzędnicy zachęcają do skorzystania z możliwości pozbycia się zadłużenia i unormowania swojej sytuacji finansowej. Więcej informacji na tablicy ogłoszeń przed kościołem.

Kliknij, aby sprawdzić wizytę duszpasterską w bieżącym i następnym tygodniu  

Informujemy, że z wizytą duszpasterską udajemy się do Parafian, których odwiedziliśmy w poprzednich latach. Nowych mieszkańców oraz osoby, które chcą przyjąć księdza z wizytą duszpasterską, prosimy o zgłaszanie w zakrystii, bądź w tygodniu w kancelarii parafialnej.

Szczegółowy program wizyty do końca lutego podany jest do wiadomości w gablotach przed kościołem, w kruchcie kościoła oraz na naszej stronie internetowej.

Prosimy o odbiór z zakrystii po Mszy świętej anonsów do bloków o wizycie duszpasterskiej.


Może warto udostępnić znajomym?
Msze Święte
Dni powszednieNiedziela i święta
7:00 7:00
7:30
8:30
10:00
11:30 (dla rodzin)
13:00
17:30
18:00 18:00 (dla młodzieży)
Spowiedź

Podczas każdej mszy świętej oraz w I-piątek mięsiąca od 16:00


Adoracja Najświętszego Sakramentu

Codziennie w małym kościele od 8:00 do 18:00