Ogłoszenia parafialne

16 lutego - VI Niedziela Okresu zwykłego

  

OGŁOSZENIA – 6 niedziela zwykła - 16 lutego 2020 roku

1. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską w naszej parafii. Wszystkim rodzinom, które nas przyjęły w swoich domach, składamy serdeczne podziękowania. Dziękujemy za wspólną modlitwę, miłe rozmowy, gościnę, za składane przy tej okazji ofiary na funkcjonowanie naszej parafii. Jeśli Ktoś nie mógł przyjąć księdza w trakcie wizyty duszpasterskiej, a chciałby jeszcze to uczynić i otrzymać koledowe błogosławieństwo, prosimy o zgłaszanie tego w zakrystii po Mszy świętej.

2. W przyszłą niedzielę młodzież Ruchu Światło – Życie zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu po Mszy św. wieczornej. 

3. W przyszłą niedzielę (23 lutego) zapraszamy do honorowego oddawania krwi. Ambulans będzie przed kościołem pomiędzy godziną 9.30 a 14.30. Krew mogą oddawać osoby pomiędzy 18 a 65 rokiem życia. Trzeba być ogólnie zdrowym, zjeść lekkie śniadanie, mieć ze sobą dowód osobisty.

4. Od 1 marca m.st Warszawa wprowadza obowiązek segregacji śmieci. Zakupiliśmy nowe dodatkowe kontenery do segregacji odpadów na naszym cmentarzu parafialnym. Ze względu na charakterystykę śmieci powstających na cmentarzu należy je segregować na trzy frakcje: plastik, szkło i pozostałe odpady. Bardzo prosimy, aby odpady umieszczać we właściwych, oznakowanych kontenerach.


Może warto udostępnić znajomym?
Msze Święte
Dni powszednieNiedziela i święta
7:00 7:00
7:30
8:30
10:00
11:30 (dla rodzin)
13:00
17:30
18:00 18:00 (dla młodzieży)
Spowiedź

Podczas każdej mszy świętej oraz w I-piątek mięsiąca od 16:00


Adoracja Najświętszego Sakramentu

Codziennie w małym kościele od 8:00 do 18:00