Ogłoszenia parafialne

7 kwietnia - V Niedziela Wielkiego Postu

  

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 7 kwietnia 2019 roku

1. Dziś rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi ks. dr Piotr Odziemczyk – vice kanclerz Kurii Metropolitalnej Warszawskiej, którego witamy pośród nas. 

- w dniu dzisiejszym nauki rekolekcyjne na wszystkich Mszach świętych

- w poniedziałek (8 IV), wtorek (9 IV) i środę (10 IV) Msza święta z nauką rekolekcyjną o godz. 10.00, 18.00 i 19.30.

- w poniedziałek, wtorek i środę o godz. 17.00 zapraszamy dzieci z klas I-V na naukę rekolekcyjną (bez Mszy św.) 

W tych dniach nie będzie Mszy św. o g. 17.30. Spowiedź podczas wszystkich Mszy świętych.

2. Dziś (7 kwietnia) po wszystkich Mszach świętych zbiórka do puszek na kwiaty do Grobu Pańskiego.

3. Dziś zapraszamy na Gorzkie Żale z procesją Eucharystyczną o godz. 17.00.

4. W tym tygodniu w piątek 12 kwietnia odprawimy tylko jedno nabożeństwo Drogi Krzyżowej, która będzie odprawiona na ulicach naszej parafii. Początek o godz. 18.30 po Mszy świętej wieczornej. Przejdziemy ulicami: Horacego Petofiego, Lokalną, Wolumen, następnie ul. Wolumen wzdłuż Administracji Osiedla, Petofiego i Czechowa do kościoła. Zapraszamy do uczestnictwa wszystkich Parafian.

5. Za tydzień 14 kwietnia Niedziela Palmowa Męki Pańskiej. Poświęcenie palm na każdej Mszy świętej. Palmy będzie można nabyć przed kościołem u osób z Odnowy w Duchu Świętym. Uzyskane środki zostaną przeznaczone na wsparcie działających w naszej parafii grup i wspólnot.

6. W kwietniu kandydaci do bierzmowania nie mają spotkań formacyjnych w grupach. Zamiast tego są zobowiązani do uczestnictwa w rekolekcjach wielkopostnych.

7. Jest kilka ostatnich wolnych miejsc na pielgrzymkę parafialną "Włochy Północne. Szlakiem świętych i błogosławionych", obejmującą Mediolan, Turyn, Wenecję, Florencję, Pizę, Padwę i Sienę w dniach 24-30 czerwca. Zgłoszenia i informacje w zakrystii po Mszy świętej.


Może warto udostępnić znajomym?
Msze Święte
Dni powszednieNiedziela i święta
7:00 7:00
7:30
8:30
10:00
11:30 (dla rodzin)
13:00
17:30
18:00 18:00 (dla młodzieży)
Spowiedź

Podczas każdej mszy świętej oraz w I-piątek mięsiąca od 16:00


Adoracja Najświętszego Sakramentu

Codziennie w małym kościele od 8:00 do 18:00